هواداران ستاره عشق ، امیر کاظمی

وضعیت سفید از اول مهر ماه هر شب در شبکه سوم سیما

 

به گزارش خبرگزاري فارس، تاكنون تدوین پانزده قسمت از سريال «وضعيت سفيد» به كارگرداني حميد نعمت الله به اتمام رسيده و تا پايان ماه رمضان تدوين به اتمام خواهد رسيد. تدوين مجموعه توسط خشايار موحديان و سودابه سعيدنيا در حال انجام است.

قرار است سریال " وضعیت سفید " از اول مهرماه هر شب در قالب یک مجموعه ۴۰ قسمتی با مدت زمان ۴۵ دقیقه از شبکه ۳ سیما بر روی آنتن برود . این مجموعه هرشب راس ساعت ۱۰ شب پخش خواهد شد .  

صداگذاري و ميكس مجموعه بر عهده مهرشاد ملكوتي و ساخت موسيقي به سهراب پورناظري سپرده شده است همچنين جلوه‌هاي ويژه رايانه‌اي كار هم‌اينك در حال انجام است. این مجموعه پس از ماه مبارک رمضان بر روی آنتن شبکه سه می رود .

هادي مقدم دوست كه اين سريال را به اتفاق حميد نعمت الله به رشته تحرير درآورده‌اند؛ درباره موضوع و مضمون سريال «وضعيت سفيد» به تاثيرات وحدت بخش و مهرآفرين هشت سال دفاع مقدس اشاره كرد و گفت: سريال «وضعيت سفيد» به نوعي قصد دارد درباره بركات دفاع مقدس صحبت كند.

مقدم دوست افزود: وقتي به رخداهاي واقعي سال‌هاي دفاع مقدس نگاه مي‌كنيم، هم موضوعات جذاب و پركششي براي فيلم‌سازي در آن پيدا مي‌كنيم و هم اينكه متوجه وجوه و مضامين مفهومي به شدت خاصي كه مختص دفاع هشت ساله ما بود مي‌رسيم. از لحاظ موضوعات نمايشي موقعيت دور هم جمع شدن مردم در پناه‌گاههاي شهري و بيرون شهري موضوعي بود كه هنوز بكر بود و براي يك كار نمايشي استعداد خيلي خوبي داشت. اما از لحاظ مفهومي نكته‌اي كه نسبت به طرح آن احساس وظيفه مي‌كرديم اثر وحدت بخش و مهرآفرين دفاع مقدس بود. سريال «وضعيت سفيد» حاصل توجه به آن موضوع و اين مضمون بود. در اين سريال رخدادهاي دفاع مقدس خانواده‌اي كه با هم مشكلاتي دارند را به هم نزديك مي‌كند و آنها را از پيله خود خارج كرده و با بقيه مردم همراه مي‌كند.


«وضعيت سفيد» به سفارش گروه فيلم و سريال شبكه سه سيما تهيه و توليد شده است.


بازيگران اين سريال، عبارتند از: عرفان ابراهيمي (رضا)، مونا احمدي (شيرين)، افسانه بايگان (محترم)، ابوالفضل پورعرب (بيژن)، ناز شادمان (پوري عروس)، افسانه چهره‌آزاد (سيما)، سيما خزرآبادي (شهناز)، اميرحسين رستمي (فراز)، شيرين زنگنه (مادر شهاب)، حميرا رياضي (مهناز)، اسماعيل سلطانيان (بهرام)، علي سليماني (بهزاد)، فرهاد شريفي (همايون)، شهين تسليمي (احترام)، شيرين شهباززاده (همدم)، ناصر شهرياري (ناصر)، عباس غزالي ( بهروز)، يونس غزالي (امير)، امير كاظمي (شهروز)، ليندا كياني (منيره)، سهيلا گلستاني (منيژه)، پوراندخت مهيمن (افتخار)، رابعه مدني (مادربزرگ)، عزت‌الله مهرآوران (هوشنگ)، اصغر نقي زاده (عباس)، سارا همتي (مينا)، رويا جاويدنيا (سهيلا)، سيد امير كاظمي (شهروز)، يونس كفاشيان (امير)، شهنوش شهباز زاده (همدم)، سپهر حيدري نژاد (شهاب)، شكرالله حسني ٬ (فراش مدرسه)، سيد جواد هاشمي (احمد)، اصغر نيك ورز (پير مرد روستايي)، امين حيايي (پسر همسايه)، دانيال عابد (شهرام)، ملكه خانم شريعت پناهي (حشمت سادات)، رحمان تقي‌پور (صاحب رستوران)، پرويز سنگ سهيل (خلافكار)، ميثاق جمشيدي (خلاف‌كار)، پريسا محمدي (الهه)، محمد علي مژدهي (سمسار)، عصمت قاراج لود (پيرزن).

همچنین احتمال دارد سریال " اینجا تهران است " ( آرش معیریان ) با بازی امیر کاظمی نیز از اول مهرماه همزمان با سریال " وضعیت سفید " بر روی آنتن شبکه تهران برود .

+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم تیر ۱۳۹۰ساعت   توسط الناز | 

رونمایی اختصاصی  از پوستر فیلم " بی سرو صدا "

متن سکانسی از " وضعیت سفید " به همراه یک عکس جدید از امیر کاظمی

آخرین اخبار از تئاتر جدید امیر کاظمی " سعادت لرزان مردمان تیره روز "

نصرالله ٬ یک عرق خور سگ باز پرخاشگر  معتاد  

" بی سر و صدا " نخستین ساخته محمد حمزه ای در مقام کارگردان است که فیلمبرداری آن چندی پیش در حوالی میدان آرژانتین به پایان رسید . این فیلم در رابطه با ورود جوانان و چگونگی جذب آنها به شرکت های هرمی است . امیر کاظمی در این فیلم نقش یک جوان فاسد که در این شبکه هرمی فعالیت گسترده ای دارد را بازی می کند و ما باز هم شاهد یک بازی کاملا متفاوت از او هستیم .

امیر کاظمی ٬ ارسلان قاسمی ٬ محمدرضا دستفال ٬ میثم نوروزی ٬ پارسا قره خانلو ٬ مهرداد فلاحتگر و هادی دیباجی بازیگران این فیلم هستند .

عوامل تولید " بی سر و صدا " عبارتند از :

مجری طرح و کارگردان : محمد حمزه ای ٬ مدیر فیلمبرداری : رضا شیخی ٬ صدابردار : منصور شهبازی ٬  مدیر تولید و برنامه ریزی : ایمان غیرتمند ٬ طراح گریم : سیامک احمدی  ٬ تدوین : حامد رضی ٬  آهنگساز : امیر مهدی زاده ٬ تهیه کننده : کرامت پور شهسواری

متن سکانسی از بازی امیر کاظمی در نقش شهروز در سریال " وضعیت سفید " حمید نعمت الله

افسانه بایگان ٬ لیندا کیانی ٬ امیر کاظمی ٬ سیما خضر آبادی ٬ عرفان ابراهیمی و مونا احمدی در نمایی از " وضعیت سفید "

شب ـ خارجی ـ باغ

 

شهروز ( امیر کاظمی ) در باغ تنها کنار اتاق نشسته و زیر نور چراغ لامپ در حال عکس گرفتن از خودش با یک دوربین ۱۲۰ است که روی یک سه پایه قرار دارد . ماشین مینی بوس عباس آقا تو می آید و شهروز بر می گردد و چشمش به مینی بوس می افتد و با تعجب مینی بوس را نگاه می کند و عصبی سمت آن می رود و مقابل مادر بزرگ می ایستد که تازه پیاده شده .

 

شهروز :  این برا چی اومده ؟ ( اشاره به مینی بوس ) اومده منو ببره ... آره ؟ ... آره ؟ ... اه .

مادربزرگ : ( ترش می کند ) خیله خوب صداتو بیار پایین .

شهروز : اه ... ااااه ... ( یک اه کشیده و معترض می گوید ) لابد اون چیزایی هم گفته بودم رو نیاوردید .

مادربزرگ : سلام بلد نیستی .

شهروز : ( شاکی ) بابام گفت من بیام ؟

مادر بزرگ : ( مسالمت جویانه ) مامانت دلش تنگ شده برات .

شهروز : اااه ... اینم که همش دلش برا آدم تنگ می شه ... پس فردا که ما می خواهیم بریم اونور چی کار می خواد بکنه ؟

مادر بزرگ : من نمی دونم ... برو هر کاری می کنی زود آماده شو ... ( رو به مینی بوس ) همدم خانم پیاده شید ... امیر ... پیاده شو ... شیرین جان بفرمایید . خوش آمدید .

 

امیر از مینی بوس پیاده شده ٬ شهروز زیر لب نق می زند .

 

 امیر : ( به شهروز ) سلام .

 

شهروز حواسش به امیر نیست ٬ امیر دوباره سلام می کند اما بازم شهروز حواسش نیست و معترض و غر زنان به سمت اتاقش می رود . همه پیاده می شوند . امیر کنجکاوانه به سمت دوربین عکاسی روی پایه می رود ٬ صدای عربده شهروز از اتاقش بلند می شود .

 

شهروز : به اون دست نزن پی زوری .

 

امیر که هنوز دستش به دوربین نرسیده به مانند برق گرفته ها می پرد و دستش را می کشد ٬ شیرین از دیدن این وضع متحیر شده ٬ همدم خانم با شرم و دلسوزی بلاتکلیف است ٬ صدای غرغر شهروز که گوشه باغ نشسته است و پای خود را گچ می گیرد بلند است .

 

شهروز : آدمو دیوونه می کنن ... سیامک دخی گفت می خوام برم ... ظرف یه ماه فرستادنش با هواپیما رفت و رسید و پناهندگی شو گرفت ... فیروز فرزان فر رفت آلمان زن گرفت ... ما هنوز پناهنده باغ خانوم بزرگیم ... بابا مایه رو بدید ... شما که آخرش میدید پس چرا اینقدر دس دس می کنید ... فک می کنن وایسن ارزون میشه ... ااااه .

 

دیدید که باز هم امیر کاظمی با نقشی متفاوت قرار است از اوایل پاییز به شبکه سوم سیما بیاید . امیر کاظمی در اولین همکاری اش با حمید نعمت الله در نقشی ماندگار در سریال " وضعیت سفید " بازی کرده است .  

 

اما " سعادت لرزان مردمان تیره روز " نیز کماکان در مرحله تمرین بسر می برد . امیر کاظمی در نقش نصرالله ٬ یک عرق خور  سگ باز پرخاشگر  معتاد  ظاهر شده است که ما باز هم شاهد بازی جدیدی از او باشیم . این نمایش برای اجرا در مهر ماه امسال آماده می شود .

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم تیر ۱۳۹۰ساعت   توسط الناز | 
 
صفحه نخست
پست الکترونیک
آرشیو وبلاگ
عناوین مطالب وبلاگ
درباره وبلاگ
این وبلاگ درباره بازیگر جوان و خوش آتیه کشورمان امیر کاظمی است .

آقای امیر کاظمی در اداره این وبلاگ هیچگونه نظارت و دخالتی ندارند.

شماره ای که در برخی از سایت ها به عنوان شماره تلفن یا موبایل ایشان پخش شده متعلق به امیر کاظمی نیست . لطفا گول نخورید !

نویسنده وبلاگ : الناز

پیوندهای روزانه
فیلم شناسی امیر کاظمی
آرشیو پیوندهای روزانه
نوشته های پیشین
مرداد ۱۳۹۱
تیر ۱۳۹۱
خرداد ۱۳۹۱
اردیبهشت ۱۳۹۱
اسفند ۱۳۹۰
بهمن ۱۳۹۰
دی ۱۳۹۰
آبان ۱۳۹۰
مهر ۱۳۹۰
شهریور ۱۳۹۰
تیر ۱۳۹۰
خرداد ۱۳۹۰
اردیبهشت ۱۳۹۰
فروردین ۱۳۹۰
اسفند ۱۳۸۹
بهمن ۱۳۸۹
دی ۱۳۸۹
آذر ۱۳۸۹
تیر ۱۳۸۹
خرداد ۱۳۸۹
اردیبهشت ۱۳۸۹
فروردین ۱۳۸۹
آبان ۱۳۸۸
مهر ۱۳۸۸
شهریور ۱۳۸۸
تیر ۱۳۸۸
پیوندها
وب سایت رسمی امیر کاظمی
تنها صفحه رسمی امیر کاظمی در فیس بوک
هوادار امیر
اختصاصی امیر کاظمی
طرفداران امیر کاظمی ( آیدا )
یاهو گروپ طرفداران امیر کاظمی
گالری عکس امیر کاظمی (سحر)
وبلاگ مثبت من ( نینا )
هواداران امیر کاظمی و محسن افشانی
طرفداران امیر کاظمی ( سحر )
 

 RSS

POWERED BY
BLOGFA.COM